01.05.15

Novinky od Aussie otestovány

Krásný den vám všem!
 K dnešnímu májovému dni mám pro vás rovnou i nový článek, který bude věnován mé oblíbené značce Aussie, respektive jejím nedávným novinkám. Čtyři z nich vám dnes s radostí představím :-).
1) Lak na vlasy a pěnové tužidlo Miracle Volume & Hold
Výrobky z řady Miracle Volume & Hold jsem zkoušela již v minulosti a byla jsem s nimi nad míru spokojená. Z tohoto důvodu mě tato stylingová řada opravdu zajímala. Složení obohacené o výtažek australských řas slibuje vlasům objem a zafixování bez slepení. Oba výrobky mají také napomáhat k ochraně vlasů vůči znečištěnému prostředí. Nádherná vůně, která je pro tuhle řadu charakteristická, je kapitolou sama o sobě, věřím, že si ji oblíbíte. Na testování jsem tentokrát nebyla sama, tudíž tahle řada získává hned několik plusů, neboť veškeré ohlasy byly jedině pozitivní :-).
2) Lak na vlasy a pěnové tužidlo Miracle Curl Define & Shine
Pokud hledáte stylingové přípravky, které vaše vlasy hezky zpevní, avšak minimálně zatíží, můžete to zkusit s Miracle Curl Define & Shine. Oba výrobky obsahují výtažky z kůry australské divoké třešně, které vaším vlasům dodají lesk. Lak vlasy rychle zpevní, neslepí a opět příjemně provoní. (Vůně výrobků Miracle Volume & Hold však rozhodně vede). Tužidlo, stejně jako to zmíněné výše, dodá vlasům objem bez nežádoucího slepení.

Myslím, že všechny zmíněné výrobky mohu s klidným svědomím doporučit. Jak jsem zmínila již v úvodu, značku Aussie mám moc ráda, neboť má opravdu skvělou vlasovou kosmetiku, která mi vždy vyhovovala. Na závěr bych chtěla samozřejmě poděkovat za poskytnuté výrobky k otestování a také zúčastněným osobám, které mi s testováním pomáhaly ♥.
Jaká je vaše zkušenost se značkou Aussie?
Hezký zbytek dne!

10 komentářů:

 1. Také tuhle řadu teď testuji a zatím mě moc baví i přes to, že jejich produkty na mytí vlasů mne vůbec nenadchly :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Já mám nejradši jejich laky na vlasy, které jsem si oblíbila, když jsem žila v UK. Jsem ráda, že se dostaly i do ČR. :)

  Ela

  OdpovědětVymazat
 3. Já mám jen pozitivní zkušenosti :-)

  http://wormake.blogspot.cz/2015/05/jen-ruzova-to-muze-byt.html

  OdpovědětVymazat
 4. Od Aussie z řady Volume mám teď šampon a je fakt skvělej, objem dodá velkej :)

  OdpovědětVymazat
 5. Tohle vypadá zajímavě :)

  http://style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 6. Pěkný článek, já zatím tuto řadu nezkoušela, nyní mi dorůstají vlasy, počkám a budou delší, alespoň na mikádo a poté jistě vyzkouším.
  zvu tě na můj blog
  http://monalisabeautyeri.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 7. Aussie mám ráda, stylingové přípravky jsem od nich ale ještě nezkoušela. Budu to muset napravit :)

  GIVEAWAY + Make-up speciál 2.část

  OdpovědětVymazat
 8. Jsem pln očekáváni, kdy se konečně rozeběhne plánovaná rubrika pro pány!!

  OdpovědětVymazat
 9. Od Aussie jsem měla možnost vyzkoušet jen 3 Minute Miracle Reconstructor a nemůžu si ho vynachválit. Hlavně ta vůně!:)

  OdpovědětVymazat
 10. Tak toto mě zajímá:) Aussie mám hrozně ráda :) Musím po nich kouknout:)
  ...///Instantní krása//...

  OdpovědětVymazat