24.09.13

Paletka stínů NYC

Hezké odpoledne moji milí,
 dlouho tu nebyla žádná recenze, což jsem se rozhodla pěkně rychle napravit. Velmi ráda bych Vám představila jedny báječné stíny, které se mi hodí především při cestování. Bonusů však mají mnohem více:-). Stíny dávám na zrecenzování přímo v rekordním čase. Pořídila jsem si je teprve včera a již dnes jsem z nich natolik nadšená, že předběhly dlouhou řadu věcí, které se tu měly již objevit.

Oční stíny jsou v první řadě praktického balení, díky kterému jsem si je především kupovala. Opravdu se mi nechtělo tahat svou oblíbenou paletku od Elfu, která zabere opravdu mnoho místa. Hledala jsem tedy nějakou podobnou variantu akorát v menším provedení. Má první návštěva obchodů, od mého nastěhování do Brna, mě vedla samozřejmě do Rosmannu. Sem jsem se totiž dostala většinou jen svátečně, neboť v Olomouci, kterou mám skoro za humny, se tento obchod nachází pouze na náměstí, kam se také často nedostanu. Jakmile jsem vešla dovnitř, mé kroky vedly bez váhání k jedné konkrétní značce NYC. Zaujalo mě od nich totiž opravdu mnoho věcí. Zoubky jsem si brousila na korektor, pudr a oční stíny. Korektor jsem si nakonec objednala již jinde, pudr akutně nepotřebuji, takže jsem od něj zatím upustila a stíny? Ano, ty jsem si domů odnesla. Za 79 Kč se tahle koupě opravdu vyplatila.
Mou pozornosti si také získala originální paletka, určená pro modrá očka, ale lila odstíny, které obsahovala, se mi zrovna moc nezamlouvaly. Pokud si podobnými odstíny maluji oči, většinou to dopadne tak, že vypadám, jak kdyby mě někdo přepadl, takže od podobných stínů ruce pryč. Poté mě v regálu zaujaly právě jedny oční stíny, které také obsahovaly rozjasňovač, po něm se sháním už také nějaký čas. Stíny jsou krásné pigmentové a s použitím podkladové báze i hezky drží. Navíc dle mého názoru obsahují perfektní odstíny, jenž se dají hravě využít.
Jakou další recenzi by jste zde na blogu rádi uvítali?:-) Budu moc ráda za každý Váš komentář, takže pokud by jste rádi otestovali třeba i něco konkrétního, stačí napsat. Přeji Vám příjemný zbytek dne, vaše V.

28 komentářů:

 1. mám ji a jsem s ní taky moc spokojená :)

  OdpovědětVymazat
 2. som maniak na takéto malé paletky a táto je veľmi pekná :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám to stejně:-D, jsem ráda, že se líbí:-)

   Vymazat
 3. tahle paletka vypadá skvěle, tak po ní pokukuju :)

  OdpovědětVymazat
 4. paletka má moc krásné barvičky:)

  OdpovědětVymazat
 5. Jee, tu jsem měla v GA :)

  OdpovědětVymazat
 6. ta paletka vypadá hodně dobře.. hm hm.. (začínám nemít ráda jiné blogy, protože moje peněženka trpí:D)

  Once Upon a Time

  OdpovědětVymazat
 7. vypadají božsky! kolik stojí ? a jsou pěkně pigmentovaný?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsou báječné:-) a seženeš je za 79 korun, cenu do článku hned připíši, musela mi vypadnout:-(

   Vymazat
 8. No nějak jsi mě na ni navnadila :D :)

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 9. na paletku som už dávnejšie pozerala ale podobnú mám takže by sa mi to neoplatilo kúpiť :) ale pekná recenzia :)

  OdpovědětVymazat
 10. Paletka vypadá dobře, ale bohužel mi tento článek moc jako recenze nepřijde....
  Uvítala bych například fotku v "akci", cenu apod... :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Za tu cenu se omlouvám, ta tam původně vepsaná byla, takže to hned opravím:-). Jinak paletku v akci můžeš vidět v brzkém líčení:-)

   Vymazat
 11. Moc krásné barvičky v paletce :) a hezké nehtíky :)

  OdpovědětVymazat
 12. Takové mini paletky jsou nejlepší :) můžeš je s sebou všude tahat :) A s výběrem bychom na tom byly stejně, také bych nejspíš sáhla po zemitých barvičkách :))*

  OdpovědětVymazat
 13. Hezké, ale za sebe bych brala tu nejtmavější hnědou o hodně výraznější :P

  OdpovědětVymazat